عبارت جستجو را وارد کنید

درباره ما

درباره ای تدریس

ماموریت و چشم انداز ما

از آنجایی که در برخی مناطق و کارگاه های عمرانی ، نیروی کار شاغل نیاز به آموزش هایی مرتبط با کار خود داشته و از طرفی دسترسی به امکانات آموزشی و شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه ها به سهولت قابل انجام نمی باشد ، یا افرادی قادر به شرکت در دوره های آموزشگاه ها به صورت حضوری نمی باشند ما بر آن شدیم تا بستری جهت آموزش این گونه افراد مهیا کنیم.

aboutuspic
درباره ما

ای تدریس با بهره گیری از مدرسان مجرب در زمینه های فنی و مهندسی ، سعی در ایجاد کاملترین سایت آموزش آنلاین نرم افزارها و مهارت های فنی دارد.مهمترین قابلیت این سایت آموزشی ، آنلاین بودن آن است که کاربر میتواند از هر کجا و در هر زمان که بخواهد یادگیری داشته باشد.محتویات آموزشی این سایت دانشجو را با سرفصل هایی که در هر دوره گنجانده شده ، آشنا کرده و وی را در انجام تکالیف طرح شده توسط مدرس یاری می کند.

bg-icon-box-1
نحوه آموزش

هر دوره براساس حجم مطالب ، به جلساتی تقسیم بندی شده که در ساعاتی مشخص در هر هفته تشکیل می شود. دوره ها شامل سرفصل ها ، تکالیف و پاسخگویی به سوالات دانشجویان می باشد. دانشجو پس از ثبت نام در دورهای آنلاین ای تدریس، براساس برنامه زمانی ارائه شده توسط ای تدریس در کلاس ها شرکت کرده و دروس لازم را آموزش می بیند.
کلاس ها در واقع یک فضای مجازی هستند که در ساعت های خاص استاد و کلیه دانش آموزان حضور داشته و با هم تبادل نظر و اطلاعات می کنند . امکان برقراری تماس صوتی و تصویری آنلاین نیز وجود دارد. این نوع دوره ها در واقع کلیه امکانات حقیقی را به صورت مجازی در اختیار دانش آموزان قرار می دهند . با استفاده از این سیستم اساتید می توانند محیط کار خود را برای کلیه کاربران به نمایش گذاشته و یا اینکه عکس و متن خاصی را برای کلیه دانش آموزان ارسال نمایند . امکان ارائه انواع اسلاید ، کتاب و …. در کلاس به صورت فایل های پاورپوینت، فلش،تصویر، PDF و … وجود دارد.

سخن آخر

در آخر، به شما اطمینان می دهیم که در زمانی بسیار کمتر از آنچه در نظر داشته اید، به سطح قابل قبولی از ارتقای سطح توانمندی های نرم افزاری و مهارتی خود خواهید رسید.

مدرسین ما

دیدار با مدرسان حرفه ای ما